Sosyal Medya Takip ve Raporlama

Marka, şahıs ve ürünlerin takipçileri ile profesyonel bir online iletişim oluşturmasına ve sürdürmesine, kitle ihtiyaçlarını görmesine ve cevaplamasına, sosyal medya aracılığıyla müşteri sadakatini artırmasına destek oluyoruz.

Dijital varlığın oluşturulmasında, bu sürecin en küçük detaylarından en kompleks alanlarına kadar tüm ihtiyaçlara çözüm üretiyoruz.

Sosyal Medya Danışmanına Neden İhtiyaç Var?

Geleneksel medyanın aksine hızlı bir yapı olan dijital sosyal platformlar artık kişilerin veya markaların varlıklarını bağımsız şekilde gördükleri, izleyebildikleri ve takip altında tutmaları gereken alanlardır.

Siz orada olmadığınızda dahi sizin hakkınızda yorumların yapıldığı, müşterilerinizin size ulaşacağını düşünerek sorularını sorduğu, taleplerini duyurmak için seslendikleri bu platformlar çok güçlü iletişim araçları oldular.

Negatif yorumlardan veya şikayetlerden haberdar olmadığınız için yaşanabilecek kötü durumlar size bu ihtiyacın gerekliliğini deneyimletmeden evvel size en nötr durumdaki reel bir varlığın (markanın, şahsın vs.) nasıl dijital sosyal platformlarda güçlü bir şekilde inşa edilebileceğini anlatmak istiyoruz.

Pek çok markanın, teknolojinin sağladığı bu yapılar ile nasıl globalleştiğini geçen yıllarda pek çok kez gördük. Ve tabii ki bazı örneklerde olduğu gibi bir anda toplumsal uzlaşmaya gittiğini de gördük. Hedef kitlenizi dinlemek, duymak ve cevap vermek ne yazık ki yetmiyor, onlara seslenmeli, cevap verdiğinizi anlatmalı ve zamana karşı yarışarak iletişim süreçlerini yönetmelisiniz.

Sosyal Medya danışmanınız sizin için dijital varlığınızı yönetir ve yönetmenizde yardımcı olur.

Sosyal Medya Danışmanınız Sizin İçin Neler Yapar?

  • Sosyal Medya hesaplarınızı inşa eder.
  • Dijital varlığınızın, reel varlığınız aracılığı ile hedef kitlenize seslenmesini sağlar.
  • Dijital görsellerinizi üretir.
  • Süreçleri, üretiminizi ve tanıtımlarınızı planlar.