PR (İtibar Yönetimi), Reklam ve Tanıtım

Büyük kitlelere duyurmak istediğiniz şirket, şahıs, ürün, marka veya sosyal sorumluluk projenizi dijital bir varlık haline getirmekten, itibar yönetimi ihtiyaçlarına kadar bir çok süreçte asistanınız oluyoruz.

Dijital PR Asistanına neden ihtiyaç var?

PR – Marka – İtibar Danışmanı veya Asistanı her ne şekilde tanımlarsak tanımlayalım amacı herhangi bir ihtiyaca çözüm olan varlığın, politik bir liderin veya büyük bir lastik firmasının iç işleyişini deneyimleyerek bu markayı veya şahsı büyük kitlelere duyuran süreçlere ve ekiplere günümüz dünyasında büyük bir ihtiyaç doğmuştur.

Geleneksel medyanın güçlü olduğu dönemlerde büyük sermayelerle ulaşılan hedef kitleler artık çok daha hızlı, detaylı ve tabii ki çok daha güçlü olan dijital yeni medyada kolay ulaşılabilir oldular.

Haliyle küçük butikler dahi internetin gücüyle büyük markalara dönüşme yoluna girdiler. Fikir sahibi insanlar, yazarlar, sesini duyurmak isteyenler.. Bu gücü doğru yönetmeyi bilen herkes istediği hedef kitleye eskiye nazaran çok daha hızlı ulaştı.

Dijital PR Asistanınız bu gücü doğru yöneten, size raporlayan, önerilerde bulunan ve isteklerinizi sizin için yöneten kişi olacaktır.

PR Asistanı

PR Asistanı size ne kazandırır?

Yeni medya, detaylarıyla beraber büyüyen, sektörlere ve dünyaya yön veren büyük dijital platformlar topluluğuna verdiğimiz genel isim. Onu ne kadar iyi tanıyorsunuz?!

Karalama kampanyalarının, gerçek haberlerden çok daha hızlı yayıldığı; başarılı işlerin maalesef hak ettiği derecede kitlelere ulaşamadan unutulduğu bir teknoloji çağında yaşıyoruz. PR Asistanı ilk günden itibaren; o güne kadar kaybettiğiniz zamanı size kazandırır.

  • Geriye dönük sorgulamalar ve analizler ile elimizde olan marka ve PR değerini size raporlar.
  • Belirlenen PR değerini desteklemek, düzenlemek ve korumak için gerekli ihtiyaçları ve araçları belirler.
  • Asistanınız size ilk gün itibari ile ürününüzün, markanızın veya şahsi süreçlerinizin tanıtım planlarınızı oluşturmada danışmanlık yapar.
  • İsteklerinize ve duyarlılıklarınıza göre planlama yapar.
  • Sosyal medya görünürlüğünüz, dijital kurumsal varlığınız olan web siteleriniz ve bültenleriniz için tasarım süreçlerini yönetir.

Marka ve iletişim konusunda uzman bir portföye sahip ekibimizle isteklerinize cevap vermek istiyoruz. Basın Danışmanı [.] com > Hizmetler sayfasına göz atabilirsiniz.